(Lietuvių kalba)
(Torrent anglų kalba)

Counter-strike 1.6 lietuvių kalba

Counterstrike 1.6 lietuviškas

Counter-Strike 1.6 Sulietuvintas yra naujausia žaidimo versija su naujais grafikos atnaujinimais. Žaidimas atnaujintas ne tik grafiškai, bet ir funkcionaliai. „GSClient“ atnaujinimo dėka galite prisijungti prie bet kurio serverio. Ši žaidimo versija neturi klaidų ir bugų. Nauji atnaujinimai netrukdo senoms žaidimo sistemoms ir serveriams.

 • Atnaujinti ginklų modeliai;
 • Atnaujinta žaidimo vartotojo sąsaja: tamsiai mėlynos spalvos;
 • Modifikuoti standartiniai modeliai + HD modeliai;
 • Didelis veikiančių ir aukštos kokybės serverių pasirinkimas;
 • Turi „GSClient“;
 • Apsauga nuo virusų ir įsilaužimų;
 • Naudoja naujausią 2021 m. „Non-Steam“ versiją;
 • Palaikymas visoms „Windows“ versijoms, įskaitant „Windows XP“;
 • Atnaujintos ir ištaisytos kliento klaidos;
 • Pridėtas bombos indikatorius;
 • Naujos kulkos skylės, granatos sprogimai ir kraujas;
cs žaidimo screenai

Ginklai sulietuvintoje cs 1.6 lt versijoje

pilna versija cs 1.6 žaidimo versija

Žaidimo ginklai atrodo visiškai nauji. Klasikiniai šautuvai ir kiti ginklai buvo pakeisti gražiais modeliais. Pavyzdžiui, „Glock“ dabar yra mėlynos ir baltos spalvos, o AK-47 yra visiškai perdarytas ir gražiai tekstūras. Yra pakeisti visi ginklai, todėl jums bus įdomu pamatyti, ką kūrėjai jums paruošė. Skirtingai nuo kitų asamblėjų, žaidimo kūrėjai ne skolinosi skinus iš kitų žaidimų ar kitų cs lt versijų, o kūrė visai naujus.

Ypatingas dėmesys buvo skirtas peilių atnaujinimui. Dabar vietoj pilko standartinio peilio galite užpulti oponentus gražiu peilio modeliu... Be to, mūsų kūrėjai dirbo sukūrė pagerinta žaidėjo išvaizdą, kuri atrodo daug geriau ir įdomiau. Ginklų patikrinimo animacija CS 1.6 Lietuviškas buvo išjungta, kad būtų patogiau ir patogiau žaisti.

cs diegimo instrukcijos

Lietuviškas counterstrike patobulinimai

lt konturas veliava

Atnaujinti grotuvų modeliai taip pat akivaizdūs. Komandų ir vienetų pasirinkimo meniu pamatysite visą tą pačią informaciją kaip ir standartinėje versijoje. Jų įrankiai ir įranga liko tie patys. Tačiau liemens faktūros labai išsiskiria iš likusio žaidimo. Dabar teroristai yra nudažyti šiek tiek kitomis spalvomis, kaip ir counter teroristai , modeliai buvo sukurti nauju būdu.


Naujovė leis jums greičiau reaguoti ir išskirti konkurentus žaidime. Modelių dėka pagerinsite savo reakciją ir galėsite laimėti daugiau turų. Iš tiesų tamsiuose žemėlapio kampuose sunku suprasti, ar ten yra priešininkas.

Greitas atsisiuntimas ir diegimas

pilna versija cs 1.6 žaidimo versija

CS 1.6 Lietuviškai turi „Non-Steam“ naujausias žaidimo kliento funkcijas. Žaidimą atsisiųsite vos per kelias akimirkas. Atsisiųskite failą į savo kompiuterį jums patogiu metodu. Ši svetainė leidžia jums atsisiųsti žaidimą per torrentą, tiesioginę nuorodą ar per kitas nuorodas. Spustelėkite siuntimuisi piktogramą ir palaukite, kol visi failai bus išsaugoti.

Po atsisiuntimo lieka įdiegti klientą. Pasirinkite aplanką ir kitas instaliavimo parinktis. Procesas panašus kaip kitų programų diegimo ir trunka vos minute. Kaip įrašysite „Counter-Strike 1.6“ versiją, teliks paspausti cs lt piktograma ant darbalaukio ir mėgautis žaidimu bet kuriuo metu.

Svetainėje yra kitų žaidimo versijų. Visus failus nuskaito antivirusinė programinė įranga, kad vartotojai negalėtų atsisiųsti kenkėjų failų į kompiuterį. Internete yra daug sukčių, kurie bando užkrėsti jūsų kompiuterį ir pavogti jūsų asmeninius duomenis. Šiame portale galite nesujaudinti dėl įsilaužimų ar virusų. Visi failai yra švarūs.

Išverstas cs 1.6 Lietuvių kalba 100%

Klientas yra sukurtas Lietuvių kalba ir galima pasikeisti versiją į Anglų (siunčiantis pasirinkite siuntimosi nuorodą Anglų arba Lietuvių kalba) po įdiegimo darbalaukyje pasirodys žaidimo piktograma. Pagrindinis meniu yra sulietuvintas, todėl net pradedantysis lengvai pasirinks tinkamus nustatymus ir ras tinkamą serverį. Pačiame žaidime viskas taip pat yra Lietuviškai. Galite greitai ir patogiai įsigyti ginklus, pasirinkti komandą ir perskaityti reikiamą informaciją apie norimą ginklą.

Žaidėjai gali rašyti pokalbyje ar slapyvardžiuose bet kokios kalbos rašmenis ir raides.cs 1,6 žaidimų ekranas